Набір для вирощування рослин Будиночок горшик із мелодією й підсвічуванням В асортименті

- Немає в наявності
- Код: 38371
695 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей набір для маленьких садівників дає змогу дитині створити свою невелику стилізовану грядку. До набору входить усе необхідне для перших кроків малюка в новому хобі: ґрунт, насіння та набір інструментів.
Особливості:
- Горщик для квітів виготовлений у формі невеликого будиночка
- До набору входять інструменти для догляду за квітами
- До комплекту додані ґрунт і насіння
- Набір містить декоративні елементи для саду
- Горщик обладнаний світловими та звуковими ефектами
- Батарейки входять до комплекту
- Гра розвиває фантазію й моторику рук дитини
Характеристики:
- Вік: від 5 років
- Колір: Рожевий, Блакитний
- Розміри 25.5 х 22.5 х 33.5 см
- Упаковка: коробка з ручкою
- Розмір упаковки: 32 см × 11 см × 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тематика набору | Біологічний |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 695 ₴

