М'яка іграшка Собака Ходить Звуковий ефект з аксесуарами

- Немає в наявності
- Код: 38375
667 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Маленький песик любить багато гуляти. Він швидко пересуває коротенькими лапками, смішно рухає хвостиком і головою, багато гавкає, а іноді — ще й пищить. Коли хатній улюбленець втомлюється — йому хочеться, щоб його пригощали, нагодували та навіть зачісали. Для цього в наборі є муляжі пляшок, шпильки, щітка для волосся та дзеркальце. Швидше діставай із коробки іграшки та починай цікаву та корисну гру!
Особливості:
- Іграшка виготовлена як цуценя
- У наборі цуценя, шпильки, гребінець для волосся, дзеркало, пляшечки
- Пискавка
- Цуценя гавкає, ходить, рухає хвостиком і головкою
- Поверхня іграшки виготовлена з текстилю, що імітує хутро
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Звуковий ефект працює від батарейок (входять до комплекту)
- Розмір цуценяти: 16 х 13 х 13.5 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 28 × 16 × 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Білий |
| Висота | 13.5 см |
| Ширина | 13 см |
| Довжина | 16 см |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип живлення | Батарейки |
| Тип | Цуценя |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 160 мм |
| Довжина паковання | 280 мм |
| Висота паковання | 230 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 667 ₴
