Джип на радіокеруванні Sand Monster Червоний

- Немає в наявності
- Код: 38377
828 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Не дарма цю машину звуть піщаним монстром, адже її потужний зовнішній вигляд, легкий протиударний корпус, великі гумові колеса з протектором дають змогу їй легко та швидко долати незначні перешкоди та пересуватися бездоріжжям. Крутий позашляховик створений для екстремальної їзди, тому все, що зажадає маленький водій, — спритності та зосередженості на дорозі.
Особливості:
- Металеві амортизувальні пружини для маневреності
- Легкий протиударний корпус
- Гумові колеса
- Яскравий дизайн із написами та абстрактними зображеннями
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Масштаб: 1:16
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3.7 V (входить до комплекту)
- Пульт керування 2.4 GHz працює від 2 батарейок AA (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 22,5 х 16 х 12,5 см
- Розмір упаковки: 34 × 18 × 15 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:16 |
| Колір корпусу | Червоний |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 25 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 20 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Час зарядки акумулятора | 3 годин |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 225 мм |
| Ширина | 16 мм |
| Висота | 125 мм |
- Ціна: 828 ₴



