Джип на радіокеруванні Sand Monster повнопривідний Зелений

- Немає в наявності
- Код: 38378
1 395 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Потужний повнопривідний автомобіль із масштабом 1:10 обладнаний пружинною підвіскою, що дає змогу легко долати нерівності та складні шляхи. Яскравий дизайн із контрастними акцентами надає стилю, а потужний двигун забезпечує високу швидкість і захопливу динаміку.
Особливості:
- Пружинна підвіска для легкого подолання нерівностей
- Потужний електромотор для високої швидкості
- Яскравий дизайн
- Повний привод 4 x 4
- USB-кабель для заряджання акумулятора
- Протиударний корпус
- Великі гумові колеса
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Масштаб 1:10
- Розмір машинки: 37.5 х 23 х 16 см
- Тип живлення — акумуляторна батарея 7,4 V (входить до комплекту)
- Пульт керування 2,4 Ghz працює від 3 батарейок типу AA (не входять до комплекту)
- Розмір упаковки: 50.8 × 26 × 23.8 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 6 років |
| Масштаб моделі | 1:10 |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 25 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 375 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Висота | 160 мм |
- Ціна: 1 395 ₴




