Конструктор Військовий корабель Авіаносець Fujian Sluban Model Bricks 557 деталей

-9%
- Готово до відправки
- Код: 38090
1 126 ₴
1 024 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор для дітей Військовий Авіаносець Sluban виготовлений у масштабі 1:700. Набір містить 557 деталей. Модель максимально деталізована, всі деталі надійно кріпляться між собою. Конструктор легко складається, а після завершення ви матимете справжній Військовий авіаносець, який являє собою мобільну авіабазу для ведення боїв у морських водах. Такий набір розвиває логічне мислення, фантазію, дрібну моторику.
Особливості:
- Можливість зібрати Військовий Авіаносець
- Деталі набору виготовлені в тематичному кольорі та стилі
- Безліч аксесуарів для відтворення ігрових ситуацій
- На поверхні зображені характерні написи та символіка
- Різні ігрові елементи
Характеристики:
- Вік: Від 8 років
- Кількість елементів: 557 деталей
- Масштаб: 1:700
- Довжина моделі: 46,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 47,5 х 7 х 33 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Sluban |
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Блочний |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Військова техніка |
| Кількість деталей | 557 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 475 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 1 024 ₴







