Іграшка тарган на радіокеруванні з підсвіткою Коричневий

- Немає в наявності
- Код: 38011
504 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гігантський тарган на радіокеруванні має дуже реалістичний вигляд, що обов'язково потішить дитину.
Іграшка може самостійно рухатися вперед, водночас лапки рухаються, імітуючи ходьбу. Також тарган здатний обертатися навколо своєї осі за годинниковою стрілкою.
Особливості:
- Реалістичний дизайн і деталізований зовнішній вигляд
- Іграшка рухається вперед, лапки рухаються, імітуючи ходьбу
- Можливість обертання навколо своєї осі
- Демонстраційні режими: вмикається одночасним натисканням кнопок «Вперед» і «Поворот» на 3 секунди, вимикається натисканням кнопки «Вперед» на 3 секунди
- Функціонування супроводжується підсвіткою на корпусі таргана
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Пульт керування працює від 3 батарейок LR44 1.5V (входять до комплекту)
- Таракан працює від 3 батарейок LR44 1.5V (входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 14 х 8 х 3 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 17 см × 5 см × 19 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Коричневий |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 15 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 140 мм |
| Ширина | 80 мм |
| Висота | 30 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 504 ₴


