Іграшка Жук Світлячок на радіокеруванні з підсвічуванням

- Немає в наявності
- Код: 38012
506 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гігантський світлячок на радіокеруванні має дуже реалістичний вид та обов'язково потішить дитину.
Іграшка може самостійно рухатися вперед, водночас лапки рухаються, імітуючи ходьбу. Також світлячок здатний обертатися навколо своєї осі за годинниковою стрілкою.
Особливості:
- Реалістичний дизайн і яскравий зовнішній вигляд
- Іграшка рухається вперед, лапки імітують ходьбу
- Можливість обертання навколо своєї осі
- Демонстраційні режими: вмикається одночасним натисканням кнопок «Вперед» і «Поворот» на 3 секунди, вимикається натисканням кнопки «Вперед» на 3 секунди
- Функціонування супроводжується підсвіткою
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Пульт керування працює від 3 батарейок LR44 1.5V (входять до комплекту)
- Світлячок працює від 3 батарейок LR44 1.5V (входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 11 х 9 х 3 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 17 см × 5 см × 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Тварини |
| Вікова група | Від 6 років |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 15 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 110 мм |
| Ширина | 90 мм |
| Висота | 30 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 506 ₴


