Інтерактивна іграшка з кульками Динозавр із підсвічуванням і мелодіями В асортименті

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38016
668 ₴
588 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Весела розважальна гра в стилі ери динозаврів — це захоплива сімейна розвага, яка перенесе вас у доісторичний світ із гігантськими ящерами та незвичайними пригодами. Гра ідеально підходить для проведення часу в колі сім'ї, розвиває командний дух, креативне мислення та почуття гумору.
Особливості:
- Іграшка виготовлена у формі милого динозаврика
- Гра безпечна для малюків, позаяк кульки приховані захисним прозорим пластиковим екраном
- Іграшка підсвічується різнокольоровими вогниками
- Відтворення веселої мелодії
- Рух «кошика» здійснюється за допомогою штурвала
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Колір: В асортименті
- Тип живлення: 3 батарейки типу "AA" (не входять до комплекту)
- Розмір упаковки: 27 × 12.3 × 16 см
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 123 мм |
| Висота упаковки | 160 мм |
- Ціна: 588 ₴



