Іграшковий Автомат із помповим механізмом 24 кульки

- Немає в наявності
- Код: 38024
985 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей помповий автомат із м'якими зарядами стане приводом для моря веселощів і приємних спогадів про цікаві ігри з друзями. Завдяки помповому механізму іграшка не потребує батарейок для роботи та не обмежена під час роботи зарядом акумулятора. Автомат зручно вішається на плече завдяки ремінцю, довжина якого регулюється для комфорту та свободи рухів дитини. Також до комплекту з іграшкою входить 24 м'які кульки для нього, які нікому не зможуть пошкодити, але принесуть море веселощів у грі.
Особливості:
- Автомат працює за принципом помпи та не вимагає батарейок
- Обладнаний трьома дулами та може одночасно вистрілювати три кульки
- У комплекті з автоматом йде 24 м'які кульки
- Автомат має зручний ремінець для носіння на плечі
- Довжина ремінця регулюється для комфорту дитини
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Колір: В асортименті
- Розміри автомата 48×11×20 см
- Паковання: Коробка
- Розмір коробки: 48 х 12 х 21 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автомат |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | М'ячики |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 480 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Висота | 200 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 480 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 210 мм |
- Ціна: 985 ₴




