Розвиваючий килимок для дітей із дугою та піаніно Помаранчевий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 38026
697 ₴
622 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваючий килимок для малюків стане в пригоді з перших днів життя! Це незамінний аксесуар, який знає, як розважити дитину, сфокусувати її увагу та подарувати перші зорові та тактильні відчуття. Килимок із м'якою дугою має кольорове зображення тварин. Тематичні підвіски легко привернуть увагу малюка: безпечне дзеркальце та брязкальця з задоволенням складуть малюку компанію.
Особливості:
- Розвиваючий килимок із зображенням тварин
- Легкозбірна конструкція
- Музичне піаніно, яке має 4 режими роботи: піаніно, граємо разом, дитячий сміх, звуки тварин
- 5 підвісок: 4 брязкальця з дзвінкими елементами та безпечне дзеркальце
Характеристики:
- Вік: від народження
- Розміри килимка: 72 х 51 х 1 см
- Піаніно працює від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір упаковки: 43 × 9 × 30 см
- Упаковка: Коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Стать | Унісекс |
| Вік | З народження |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 720 мм |
| Ширина | 510 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 430 мм |
| Ширина упакування | 510 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 622 ₴

