Інтерактивна іграшка Сколопендра на радіокеруванні з парогенератором підсвічуванням та мелодіями

-11%
- Готово до відправки
- Код: 38033
993 ₴
887 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Така цікава іграшка стане чудовим подарунком кожному малюкові, адже її широкий функціонал ні за що не дасть занудьгувати навіть допитливому малюкові. Іграшка має не тільки стильний дизайн, вона вміє швидко бігати та навіть граціозно танцювати під веселі мелодії, які сама ж і програє. А яскрава підсвітка та пара, яку багатоніжка видає зі своєї пасти, роблять її вигляд ще цікавішим, а гру веселішою.
Особливості:
- Комаха має яскравий футуристичний дизайн
- Іграшка виготовлена з міцного та легкого пластику
- Комаха підсвічується, видає звуки шипіння та клацань щелеп, програє кілька динамічних мелодій і генерує пару з пащі
- Іграшка обладнана режимом демонстрації, який відтворює всі рухи по черзі
- До комплекту входить пляшечка для зручного набору води в парогенератор і ілюстрована інструкція з використання іграшки
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Багатоніжка працює від трьох батарейок типу "АА" (не входять до комплекту)
- Пульт керування працює від двох батарейок типу "АА" (не входять до комплекту)
- Розміри: 53 х 15 х 6 см
- Розмір упаковки: 47 × 8.5 × 31 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Стан | Новий |
| Особливості | Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Білий |
| Матеріал | Пластик |
| Тип | Тварина |
| Розміри | |
| Довжина | 53 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Висота | 6 мм |
| Паковання | |
| Ширина паковання | 85 мм |
| Довжина паковання | 470 мм |
| Висота паковання | 310 мм |
| Паковання | Картонна коробка |
- Ціна: 887 ₴




