Дитяча іграшкова коляска зі столиком та козирком Горошок

- Немає в наявності
- Код: 38045
1 539 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Юна вихователька неодмінно оцінить яскраву коляску для свого пупса! Сучасний дизайн іграшкового аксесуара враховує всі деталі справжнього аналога: відкидний козирок від сонця, кошик для речей, додаткову поличку та навіть м'яку ручку, яка забезпечить додатковий комфорт під час довгих прогулянок. Компактні розміри та невелика вага неабияк полегшують зберігання і транспортування іграшки.
Особливості:
- Конструкція, що легко збирається
- Сучасний дизайн і яскрава кольорова гама
- Дашок від сонця
- Кошик для речей
- Додаткова поличка
- М'яка ручка
- Має металеву основу
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір коляски: 36.5 х 60 х 75 см
- Діаметр колеса: 15 см
- Пакування: Коробка
- Розмір коробки: 33 х 14 х 62 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал коляски | Пластик, Текстиль, Метал |
| Колір | Різні кольори |
| Кількість коліс в колясці | 4 (шт) |
| Складна конструкція | Так |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Ширина | 600 мм |
| Довжина | 365 мм |
| Висота | 750 мм |
- Ціна: 1 539 ₴


