Трек Паркінг для машинок з фігурками героїв Підсвічування Автоматичний підйомник 3 рівня

-11%
- Готово до відправки
- Код: 38051
1 571 ₴
1 395 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий трек з улюбленими героями! Подаруйте своїй дитині цікаву та пізнавальну іграшку, яка дасть змогу їй створити свій власний куточок уявного міста та керувати рухом машинок на багаторівневому треку.
Особливості:
- Трек має 3 рівня
- 4 машинки для треку
- 2 гумові фігурки персонажів
- Автоматичний підіймач із підсвіткою і динамічною мелодією
- Елементи набору виготовлені з пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 45 х 26 х 36 см
- Підіймач працює від трьох батарейок типу "АА" (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 42 x 15 x 34 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 450 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 260 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 360 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
| Довжина упаковки | 420 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
- Ціна: 1 395 ₴

