Машина на радіокеруванні з амортизацією та змінним протиударним корпусом

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38059
2 680 ₴
2 362 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відчуйте справжній драйв із цією неймовірною радіокерованою машинкою! Гумові колеса забезпечують чудове зчеплення з будь-якою поверхнею — асфальтом, піском або ґрунтом, а змінний протиударний корпус захищає машинку під час зіткнень, роблячи її стійкою до пошкоджень. Ця машинка створена для сміливих перегонів і крутих трюків! Грай вдома або на вулиці — вона готова до будь-яких викликів.
Особливості:
- Високошвидкісна модель
- USB-кабель для заряджання акумулятора
- Амортизаційні пружини забезпечують плавний рух навіть нерівною місцевістю
- Гумові колеса з протектором
- Змінний протиударний корпус
- У комплекті представлена викрутка
- Кольорова інструкція
Характеристики:
- Вік: від 14 років
- Масштаб: 1:18
- Колір: 2 кольора
- Тип живлення — акумуляторна батарея 7,4 V
- Пульт керування 2,4 G працює від 2 батарейок "AA" (включені до комплекту)
- Розмір машинки: 17.5 × 24 × 9 см
- Розмір упаковки: 15.5 × 26 × 21 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Всюдихід |
| Вікова група | Від 11 до 14 років |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 20 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 7.4 В |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 175 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Висота | 90 мм |
- Ціна: 2 362 ₴

