Іграшковий пістолет Бластер на акумуляторі з підсвічуванням Орбіган Стріляє орбізами Сірий

-20%
- Готово до відправки
- Код: 38062
1 395 ₴
1 120 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Футуристичний бластер, з яким так легко уявити себе героєм у світі далекого майбутнього! Така іграшка потішить будь-якого хлопчика, адже це не просто цікава іграшка, а й серйозна зброя для ігрових баталій. Пістолет стріляє орбізами, а в комплекті з ним йдуть спеціальні окуляри для захисту очей під час стрільби.
Особливості:
- Пістолет підсвічується під час стрільби
- Має дисплей відсотків заряду акумулятора
- Пістолет стріляє орбізами, пакетик яких входить до набору
- До набору додані 2 знімні магазини для зброї
- До комплекту входять захисні окуляри
Характеристики:
- Возраст: от 14-ти років
- Пістолет працює від акумулятора 7.4 V, який разом із дротом для його підзаряджання входить до набору
- Розмір пістолета: 27 х 21 х 5 см
- Паковання: коробка
- Габарити упаковки: 35 х 7,5 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бластер |
| Вікова група | Від 14 років |
| Матеріал | Пластик |
| Тип боєприпасів | Гидропули |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Акумулятор |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 270 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 50 мм |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 240 мм |
- Ціна: 1 120 ₴



