Інтерактивна іграшка Акула з підсвічуванням та мелодіями Білий

-26%
- Готово до відправки
- Код: 38063
663 ₴
492 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Зустрічайте яскраву музичну акулу, яка подарує дітям море захоплення! Ця унікальна іграшка рухається сама, мерехтить яскравими вогниками та відтворює мелодію, створюючи чарівну атмосферу під час гри.
Особливістю акули є її прозорий корпус, через який видно, як обертаються кольорові шестерні. Вони зачаровують малюків своїм рухом і допомагають зрозуміти основи механіки в захопливій ігровій формі.
Іграшка стимулює уяву, розвиває спостережливість і дарує безліч радісних моментів. Прекрасний подарунок для маленьких дослідників!
Особливості:
- Обладнана колесом вільного ходу, завдяки чому самостійно рухається
- Яскраве підсвічуванням
- Звук булькання та весела мелодія
- Прозорий корпус із рухомими шестернями
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Тип живлення — 3 батарейки «AA» (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 31 х 12.5 х 16 см
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 32 х 10 х 10 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Мелодії, Світлові ефекти |
| Ширина | 12.5 см |
| Довжина | 31 см |
| Висота | 16 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 320 мм |
| Ширина упакування | 100 мм |
| Висота упаковки | 100 мм |
- Ціна: 492 ₴





