Іграшка телескоп із набором лінз і штативом

- Немає в наявності
- Код: 38072
797 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Телескоп — найкращий вклад в розвиток дитини! Дитяча версія астрономічного інструменту має чудову деталізацію і точно повторює справжній аналог. До комплекту входять 2 додаткові лінзи (10 і 20 мм) та допоміжний об'єктив. Технічні можливості дитячого телескопа дадуть змогу дитині спостерігати за планетами та виконувати дослідну роботу та просто насолоджуватися красою зоряного неба.
Увага, телескоп не можна використовувати в денний час, адже випадковий погляд на сонце може негативно вплинути на зір!
Особливості:
- Дитячий телескоп із триногою
- Тип - рефрактор (оптичний телескоп, у якому для збирання світла використовується система лінз, що називається об'єктивом)
- Легкозбірна конструкція (є інструкція)
- 3 ступені збільшення 20-40 крат
- Світловий діаметр телескопа 42 мм
- Допоміжний об'єктив
- Регулювання кута огляду на 360 градусів
- 2 додаткові лінзи 10 і 20 мм
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Виготовлений із пластику
- Розміри телескопа в складеному вигляді 49 х 44 х 31 см
- Розмір упаковки: 45 × 9 × 25 см
- Упаковка: коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 310 мм |
| Довжина | 490 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Телескоп |
| Колір | Білий |
| Ширина | 440 мм |
- Ціна: 797 ₴


