Паркінг для машинок United City Action Пожежна станція

-11%
- Готово до відправки
- Код: 38081
1 125 ₴
999 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У іграшковому містечку кипить життя, машинки бродять його дорогами, адже всі мешканці кудись поспішають. З цим набором ваша дитина зможе зібрати один із кварталів великого міста та наповнити його життям і рухом.
Особливості:
- Набір дає змогу зібрати окремий "квартал" міста
- Набір має звукові та світлові ефекти, батарейки для яких входять до набору
- Набір має рухомі елементи
- Набір поєднується з іншими шістьма наборами з цієї серії у велике "місто"
- До комплекту входять 2 машинки
- До набору входять наклейки для декорування
- Набір виготовлений із пластику
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 52 × 9 × 32 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 999 ₴


