Швейна машинка дитяча DIY з підсвічуванням й аксесуарами Рожевий Вид 2

- Немає в наявності
- Код: 38082
606 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця маленька машинка допоможе вашій дитині навчитися шити та знайти нове креативне хобі, яке буде не тільки способом самовираження та втілення власного стилю в реальність, а й корисною навичкою, яка обов'язково стане в пригоді навіть у дорослому житті.
Машинка адаптована для дітей, вона має прозорий захист для голки, щоб дитина випадково не поранилася під час роботи. До набору також додані все необхідне для початку роботи: нитки, відрізи тканини та швейний сантиметр.
Особливості:
- Машинка обладнана знімним захистом для голки
- Має підсвічування
- Машинка має два режими роботи ручний та автоматичний
- У комплекті з машинкою йде моток ниток на шпульці
- У наборі також є відрізи тканини та сантиметрова стрічка
- Набір містить ілюстровану інструкцію з використання приладу
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Машинка працює від трьох батарейок типу АА до комплекту не входять
- Розміри: 20 × 8 × 17.5 см
- Пакування: коробка
- Розмір упаковки: 26 × 10 × 21.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 175 мм |
- Ціна: 606 ₴
