Швейна машинка дитяча Diy з підсвічуванням й аксесуарами Зелений

- Немає в наявності
- Код: 38084
693 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ця маленька машинка допоможе вашій дитині навчитися шити та знайти нове креативне хобі, яке буде не тільки способом самовираження та втілення власного стилю в реальність, а й корисною навичкою, яка обов'язково стане в пригоді навіть у дорослому житті.
Машинка адаптована для дітей, вона має прозорий захист для голки, щоб дитина випадково не поранилася під час роботи. До набору також додано все необхідне для початку роботи: нитки, відрізи тканини та швейний сантиметр.
Особливості:
- Обладнана знімним захистом для голки
- Має підсвічування для зручності використання
- Два режими роботи: ручний і автоматичний
- У комплекті моток ниток на шпульці
- Додатково до набору входять відрізи тканини та сантиметрова стрічка
- Додається ілюстрована інструкція з використання
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Машинка працює від трьох батарейок типу "AA" (до комплекту не входять)
- Розміри машинки: 20 х 8 х 17.5 см
- Пакування: коробка
- Розмір упаковки: 26 × 10 × 21.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Зелений |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 80 мм |
| Довжина | 200 мм |
| Висота | 175 мм |
- Ціна: 693 ₴


