Паркінг для машинок United City Action Автомийка

-12%
- Готово до відправки
- Код: 38085
1 129 ₴
994 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
У іграшковому містечку кипить життя, машинки бродять його дорогами, адже всі мешканці кудись поспішають. З цим набором ваша дитина зможе зібрати один із кварталів великого міста та наповнити його життям і рухом.
Особливості:
- Набір дає змогу зібрати окремий "квартал" містечка
- Обладнаний звуковими та світловими ефектами, батарейки входять до комплекту
- Містить рухомі елементи
- Поєднується з іншими шістьма наборами серії для створення великого "міста"
- У комплекті 2 машинки
- До набору входять наклейки для декорування
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Паковання: коробка
- Розмір упаковки: 45 см × 9 см × 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 994 ₴



