Дитяча інерційна машинка Евакуатор Автовоз на батарейках Синій

-9%
- Готово до відправки
- Код: 37985
770 ₴
700 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
До набору входять автовоз і автомобіль. Автовоз добре деталізований і зовні схожий на справжній. Гумові колеса й інерційний механізм забезпечують оптимальний рух спецмашини рівною жорсткою поверхнею. Якщо натиснути кнопки на кабіні машини — іграшка почне яскраво підсвічуватися, озвучить дорожні звукові сигнали. Іграшковий легковий автомобіль можна спустити з даху автомобіля механічним способом.
Особливості:
- Автовоз і автомобіль у наборі
- Гумові колеса
- Інерційний механізм
- Звукові дорожні ефекти
- Яскрава підсвітка
- Рухомі деталі
- Реалістичний деталізований дизайн
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу AG 13 (додаються)
- Розмір іграшки: 30.5 х 9.5 х 15.5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 13 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 155 мм |
| Довжина | 305 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Евакуатор |
| Тип механізму | Інерційна |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 700 ₴

