Пальчиковий лабіринт Дерев'яний Космічна станція

-21%
- Готово до відправки
- Код: 37996
934 ₴
739 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Не іграшка, а справжня космічна станція! Тут можна зустріти відважних астронавтів, кумедного прибульця, ракету та різні планети. Ігрова платформа має 5 кілочків різної висоти, на які потрібно зібрати всіх героїв. Іграшка чудово розвиває дрібну моторику рук, логічне та фантазійне мислення.
Особливості:
- Пальчиковий лабіринт "Космічна станція"
- Кілочки з тематичними фігурами
- Має рухомі елементи
- Маленька дзиґа
- Має приємне кольорове забарвлення
- Ігрові елементи не мають гострих кутів, тому цілком безпечні для дітей
- Виконаний із натуральної деревини
Характеристики:
- Вік: 1 року
- Розмір іграшки: 23 х 11 х 24 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 23,5 х 11.5 х 24.5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 12 міс |
| Матеріал | Дерево |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Лабіринт |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 240 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Ширина | 110 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 245 мм |
| Довжина упаковки | 235 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 115 мм |
- Ціна: 739 ₴

