Іграшкова пральна машина з водою й барабаном, що обертається Бірюзовий

- Немає в наявності
- Код: 38003
776 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшка пральна машина — це справжня знахідка для маленьких господинь, які в усьому прагнуть допомагати своїм мамам. Зовні іграшка повністю відповідає сучасній пральній машинці. Деякі її рухомі елементи, як-от дверцята, що відчиняються, й барабанами, що обертаються, збільшують її схожість із реальною побутовою технікою. Машинка обладнана світловими та звуковими ефектами.
Особливості:
- Виконує мелодії, має імітацію звуку прання
- Кольорове підсвічування всередині
- Двері відчиняються
- Барабан обертається
- Збоку розкладна сушарка для речей, які вже попрали
- Всередину можна залити воду, а після прання злити її за допомогою трубки
- Імітовані баночки з пральними засобами, одяг і вішалки
- Виконаний із міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір пральної машинки: 15 х 11 х 20 см
- Елементи живлення: Батарейки (не входять до набору)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 27.5 х 12.5 х 24.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дитяча побутова техніка |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Бірюзовий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Унісекс |
| Розміри | |
| Ширина | 110 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 200 мм |
- Ціна: 776 ₴


