Каталка ходунки для дітей 3 в 1 Ігровий центр Столик Червоний

- Немає в наявності
- Код: 37983
1 402 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перші кроки — бентежна подія не тільки для малюка, а й для його батьків. Ходунки-каталка це чудовий спосіб надати маленькому мандрівникові трохи впевненості, а батькам — почуття спокою за свою дитину. Ходунки легко трансформуються в ігровий столик із безліччю цікавих ігор, які сприятимуть розвитку дрібної моторики рук, зорового та слухового сприйняття.
Особливості:
- 3в1: ходунки, ігрова панель, столик
- Трансформуються в ігровий столик
- Знімна панель з іграми
- Антиковзні шини на колесах
- Виконані з міцного первинного пластику
Ігрова панель містить:
- Пальчикові ігри
- Геометричний сортер
- Годинник
- Баскетбольний кошик
- Піаніно з 4 режимами (піаніно, мелодії, звуки тварин, дитячий сміх)
Характеристики:
- Вік: Від 1 року
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу ААА (до комплекту не входять)
- Розмір каталки: 42 х 43,5 х 47,5 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 17 х 39,4 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Ігрова панель, Мелодії, Звукові ефекти |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 42 см |
| Ширина | 43.5 см |
| Висота | 47.5 см |
- Ціна: 1 402 ₴




