Музичний мобіль із проєктором і таймером Карусель на ліжечко з пультом Космічний світ Синій

- Немає в наявності
- Код: 37963
1 568 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Справжній космічний світ приємних мелодій, призначений для найсолодших снів! Створюючи відчуття міжпросторової подорожі, іграшка дасть малюкові поринути в чарівні галактичні пригоди. Така карусель подарує дитині теплий затишок і комфорт, полегшить засинання й легко заспокоїть.
Особливості:
- Космічна тематика
- Музична карусель із милими підвісками-звірюшками
- Іграшка пропонує різноманітні режими
- Містить заспокійливі колискові та звуки природи
- Таймер вимкнення
- Проєктор зоряного неба
- Регулювання гучності
- 2 типи керування режимами: кнопки на панелі та за допомогою пульта
- Музична карусель сприяє розвитку просторового сприйняття й впливає на емоційний стан, приносячи заспокоєння
Характеристики:
- Вік: Від 3 місяців
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір мобіля: 23 х 47 х 60 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 15 х 36 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3-х місяців |
| Висота | 600 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Мобіль для ліжечка |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Синій |
| Ширина | 470 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 150 мм |
- Ціна: 1 568 ₴







