Дитяча іграшка газонокосарка з підсвічуванням і звуковими ефектами Червоний

- Немає в наявності
- Код: 37967
894 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшкова модель ручної газонокосарки для юних помічників! Іграшка має чудову деталізацію. Під час роботи насадка яскраво підсвічується. Водночас газонокосарка відтворює характерні звуки, що імітують роботу справжнього аналога. М'який силіконовий ніж автоматично обертається. Набір виготовлений у ремонтно-будівельній тематиці. До набору також додані захисні окуляри та рукавички. Іграшка зроблена з пластику та цілком безпечна для дитячих ігор.
Особливості:
- Ручна модель газонокосарки
- Газонокосарка, захисні окуляри, будівельні рукавички в наборі
- Зручна ручка для утримання обома руками
- Рухома робоча частина
- Яскраве підсвічування
- Звуковий супровід роботи
- Силіконові "ножи", які цілком безпечні для дітей
- Автоматичний принцип роботи
- Виконана з міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір газонокосарки: 57 х 15 х 17.5 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 58 х 15 х 21 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Майстерня, набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 3 |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 570 мм |
| Висота | 175 мм |
- Ціна: 894 ₴




