Дитяча залізниця з підсвічуванням і звуковими ефектами WToys Українське озвучування

-9%
- Готово до відправки
- Код: 37968
1 261 ₴
1 146 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей ігровий набір дасть змогу дитині створити власну залізничну станцію, навколо якої буде курсувати реалістичну модель поїзда. Набір містить 42 елементи та дає змогу зібрати п'ять різних варіантів треку, кожен із яких матиме різну форму та декорації у формі дерев і залізничної платформи. Так ваш малюк розвине свою фантазію й уяву, а також відчує себе машиністом справжнього локомотива, який займається такою складною, але важливою справою, як керування поїздом.
Особливості:
- Реалістична модель пасажирського швидкісного потяга та залізниці
- Легкозбірна конструкція
- Можливість зібрати кілька варіантів шляхів
- Локомотив сам їде вперед (для запуску потрібно натиснути кнопку на даху)
- Локомотив підсвічується і програє фрази та пісеньку
- Озвучено українською мовою
- Локомотив працює від батарейок
- 4 вагони, муляжі платформ і дерев у наборі
- До набору також додані наклейки
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів у наборі: 42 шт.
- Загальна довжина шляхів: 552 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу "АА" (не входять до набору)
- Паковання: Коробка
- Габарити: Паковання: 66,5 х 6 х 43,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | WToys |
| Країна виробник | Україна |
| Вікова група | Від 3 років |
| Комплектація іграшки | Вагон, Платформа, Локомотив, Декорації, Міст |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Протяжність дороги | 5.52 м |
| Стан | Новий |
| Тип | Залізниця |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 435 мм |
| Довжина упаковки | 665 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 1 146 ₴


