Музична іграшка Дитяче піаніно Сортер WToys Українське озвучування

-22%
- Готово до відправки
- Код: 37969
755 ₴
587 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний метелик, привітно усміхаючись, перенесе малюка на своїх тендітних крильцях у казковий світ гри, у якому навчить маленького користувача рахувати та розрізняти кольори, познайомить із геометричними фігурами, а також подарує захопливі миті з прослуховування повчальних казок, цікавих віршів і веселих пісень.
Особливості:
- Музична іграшка виготовлена у формі метелика
- Іграшка має геометричний сортер
- Озвучування українською мовою
- Пісні, казки, мелодії, звуки тварин, загадки
- Підсвічування під час роботи
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри: 19 х 5 х 14 см
- Елементи живлення: Батарейки 3 шт. типу ААА (не входять до набору)
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 25,5 х 6,5 х 21 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Піаніки |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 190 мм |
| Ширина | 50 мм |
| Висота | 140 мм |
- Ціна: 587 ₴


