Дитячий ігровий набір із фігурками Парк атракціонів

-9%
- Готово до відправки
- Код: 37971
1 376 ₴
1 252 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сім'я смугастих хвостиків збирається в парк розваг, де на них чекають гірки з крутими поворотами, гойдалки та різні смаколики! Іграшковий набір містить 5 фігурок кішок, які мають рухомі ручки та ніжки, і сам парк розваг збірної конструкції. У коробці ви знайдете кольорові наклейки для оздоблення готової конструкції.
Особливості:
- Іграшковий набір героїв мультфільму
- Містить 5 ігрових фігурок і тематичний парк розваг
- Парк розваг має легко збірну конструкцію
- Наклейки в комплекті для прикрашання гри
- Ігрові фігурки мають рухомі ручки та ніжки
- Покрокова інструкція на коробці
- Виконаний із міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір парку в зібраному вигляді: 68,3 х 42,8 х 26 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 51 х 9,5 х 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Ігровий набір з фігурками |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Розміри | |
| Висота | 260 мм |
| Довжина | 683 мм |
| Ширина | 428 мм |
- Ціна: 1 252 ₴


