Військовий ігровий набір Інтерактивний шолом із підсвічуванням й аксесуарами Tactical Helmet

- Немає в наявності
- Код: 37974
800 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей супершолом виготовлений у мілітарі стилі та має безліч цікавих ґаджетів. Шолом обладнаний біноклем і візерунком із підсвічуванням, а також ліхтариком і лазером, всі ґаджети в комплекті функціональні та зроблять гру цікавішою, реалістичнішою й імерсивнішою.
Особливості:
- Набір виготовлений як шолом з безліччю аксесуарів
- Іграшка виготовлена в мілітаристичному стилі
- Шолом має запускач для двох зарядів із м'якими наконечниками
- Запускач має підсвічування
- Бінокль у комплекті має збільшувальні скельця
- Мікрофон із динаміком працюють від батарейок
- До комплекту входить лазерна указка, що працює від батарейок, включених до набору
- Ліхтарик у наборі працює від батарейок, доданих у набір
- До шолома кріпляться дві мигалки, що мають кілька різних режимів і швидкостей миготіння
- Мигалки працюють від батарейок, уже включених до набору
- Шолом кріпиться на ремінцях, довжина яких регулюється для комфорту дитини
- До набору входять усі необхідні кріплення для аксесуарів
Характеристики:
- Вік: Від 8-ми років
- Розмір шолома: 33 х 28,5 х 17,5 см
- Внутрішня довжина шолома: 20 см
- Внутрішня ширина шолома: 18,5 см
- Внутрішня глибина шолома (у центральній частині): 10 см
- Матеріал: Пластик
- Елементи живлення мікрофона: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 24 х 14 х 21 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Військовий, пірат, лицар |
| Вікова група | Від 8 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 285 мм |
| Довжина | 330 мм |
| Висота | 175 мм |
- Ціна: 800 ₴







