Робот трансформер Тобот Тритан 3 в 1 Tobot Tritan 20 см

- Немає в наявності
- Код: 37980
520 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тобот Тритан — оригінальна іграшка, яка містить у собі відразу кілька варіантів гри. Відразу три машинки інтегруються й створюють одного нового персонажа — робота з потужними рухомими кінцівками. Одна машинка є тілом робота, друга створює йому руки, а третя перетворюється на ноги Тритана. Розібравши Тритана, ви отримаєте 3 окремі транспортні засоби!
Особливості:
- Іграшка створена в стилі героя популярного мультсеріалу
- Робот розбирається в 3 окремі машинки та назад
- Машинки дуже маневровані, з гарною прохідністю
- Кінцівки кіборга рухливі, і він стійко стоїть на ногах
- Кріплення деталей надійно та трансформацію можна робити безліч разів
Характеристики:
- Вік: Від 4 років
- Висота робота в зібраному вигляді: 20 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 22 х 10,5 х 28 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 4 років |
| Висота | 200 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Персонажі | Tobot |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Казки, кіно, мультфільми |
| Тип | Трансформер |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 280 мм |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 105 мм |
- Ціна: 520 ₴


