Іграшковий Трейлер автовоз 2 в 1 Трек для машинок із механічною катапультою й ефектами Six Six Zero Синій

- Немає в наявності
- Код: 37982
1 053 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Автовоз із набором транспорту стане чудовим подарунком юному автолюбителю та дасть змогу реалізувати захопливі сюжети вдома та на вулиці.
Головна особливість іграшкового автовозу — трансформування в мобільний автотрек загальною довжиною 140 сантиметрів! Розкладний автовоз обладнаний катапультою для запуску машин.
Трек передбачає дві смуги. Встановіть по машинці на кожну смугу, натисніть на важіль катапульти (швидкість запуску машинок залежить від сили натискання) — готово! Машинка, що змістила фінішний «маяк» першою, виграє!
Під час натискання на капот вмикається підсвітка фар і відтворюються звуки мотора та гальмування.
До комплекту з автовозом входять вісім металевих машинок.
Особливості:
- 2в1: трейлер і перегоновий трек
- Дві смуги для перегонів удвох
- Механічна катапульта
- У комплекті 8 перегонових автомобілів із металопластику
- Яскраве підсвічування фар
- Гучні тематичні звуки (для активації потрібно натиснути на капот)
- Трейлер має гумові колеса з протекторним візерунком
- Трейлер виготовлений із міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Довжина треку в розкладеному вигляді: 140 см
- Розміри трейлера в зібраному вигляді: 34 х 9,5 х 18 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 39,5 х 12,5 х 32,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 180 мм |
| Довжина | 340 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Автовоз |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Синій |
| Ширина | 95 мм |
- Ціна: 1 053 ₴





