Дитячий конструктор Мотоцикл 998 деталей Червоний

-19%
- Готово до відправки
- Код: 37923
1 778 ₴
1 433 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Створіть свій унікальний мотоцикл із цим захопливим конструктором! Набір містить 998 деталей, що дають змогу зібрати деталізовану модель мотоцикла. Конструктор стане чудовим вибором для дітей, які захоплюються технікою та моделюванням.
Особливості:
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення, послідовність дій та посидючість
- Представлений у форматі мотоцикла
- Ігровий набір прекрасно деталізований, кожна його деталь максимально опрацьована
- У комплекті з конструктором представлена покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Тематика — Мотоцикл
- Тип кріплення — Пазовий
- Серия – “Motorcycle ”
- Кількість деталей — 998
- Розмір деталей — Стандарт
- Розмір упаковки: 52 × 7 × 34 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 14 років |
| Кількість деталей | 998 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Транспорт |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Колір | Червоний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 340 мм |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 1 433 ₴

