Дитячий конструктор Машина Machine player 469 деталей Фіолетовий

-13%
- Готово до відправки
- Код: 37932
973 ₴
844 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор стане чудовим набором для юних шанувальників швидкості та збирання моделей. У комплекті 469 деталей, які дають змогу зібрати стильний перегоновий автомобіль із реалістичними елементами та спортивним дизайном. Процес складання захопить дитину, розвиваючи її логічне та просторове мислення, увагу до деталей і дрібну моторику. Готова модель автомобіля стане не тільки цікавою іграшкою, але й чудовим доповненням до будь-якої колекції перегонових машинок.
Особливості:
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення, послідовність дій та посидючість
- Стильний і деталізований дизайн
- Представлений у форматі перегонового автомобіля
- Ігровий набір прекрасно деталізований, кожна його деталь максимально опрацьована
- У комплекті з конструктором представлена покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Тематика — Автомобілі
- Тип кріплення — Пазовий
- Серия – “Machine player ”
- Кількість деталей — 469
- Розмір деталей — Стандарт
- Розмір іграшки: 26.5 × 14 × 7.6 см
- Розмір упаковки: 54 × 7 × 36 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 469 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Гонки |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Колір | Фіолетовий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 360 мм |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
- Ціна: 844 ₴

