Дитячий конструктор Машина Machine player 451 деталей

-11%
- Готово до відправки
- Код: 37937
897 ₴
801 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор стане чудовим набором для юних шанувальників швидкості та збирання моделей. У комплекті 451 деталі, які дають змогу зібрати стильний перегоновий автомобіль із реалістичними елементами та спортивним дизайном. Процес складання захопить дитину, розвиваючи її логічне та просторове мислення, увагу до деталей і дрібну моторику.
Готова модель автомобіля стане не тільки цікавою іграшкою, але й чудовим доповненням до будь-якої колекції перегонових машинок.
Особливості:
- Стильний і деталізований дизайн
- Представлений у форматі перегонового автомобіля
- Сприяє розвитку дрібної моторики, уяви та навичок збирання
- У комплекті з конструктором представлена покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Тематика — Перегонові автомобілі
- Тип кріплення — Пазовий
- Серия – “Machine player ”
- Кількість деталей — 451
- Розмір деталей — Стандарт
- Розмір іграшки: 25 × 12 × 7 см
- Розмір упаковки: 54 × 7 × 36 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 451 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 540 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
- Ціна: 801 ₴

