Дитячий конструктор Машина Ламборджині Technol Model 1215 деталей

-14%
- Готово до відправки
- Код: 37939
1 105 ₴
952 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Це цікавий і пізнавальний набір, який дає змогу дітям зібрати власний автомобіль із реалістичними деталями. Комплект містить усі необхідні елементи для збирання, а також обладнаний гумовими шинами, що надає моделі ще більшої схожості зі справжнім авто. Конструктор розвиває дрібну моторику, логіку та творчі здібності, допомагаючи дітям захопливо провести час.
Особливості:
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення, послідовність дій та посидючість
- Представлений у форматі автомобіля з гумовими шинами
- Зібрана модель буде в масштабі 1:14 до реальної машини
- Ігровий набір прекрасно деталізований, кожна його деталь максимально опрацьована
- До комплекту з конструктором входить покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Тематика — Автомобілі
- Тип кріплення — Пазовий
- Серия – “Technol Model ”
- Масштаб — 1:14
- Розмір деталей — Стандарт
- Розмір іграшки: 35.4 × 16.5 × 8.5 см
- Розмір упаковки: 53 × 7 × 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 1215 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 530 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 952 ₴


