Інтерактивна іграшка Музична Конячка з піаніно та казками WToys озвучування українською мовою

-11%
- Готово до відправки
- Код: 37948
466 ₴
417 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий коник запрошує погратися та весело провести час! Він надовго захопить малюка цікавими іграми та подарує безліч веселощів — досить лише натиснути кнопки, і почнуться справжні музичні пригоди. Іграшка познайомить дитину з нотами, прочитає дивовижні казки та заспіває гарні пісні українською мовою. Завдяки зручній формі та тому, що немає гострих кутів іграшка цілком безпечна та чудово підходить за розміром для маленьких дитячих ручок. Приємний дизайн, об'єднаний із широким функціоналом, зроблять іграшку однією з улюблених для дитини.
Особливості:
- Іграшка виготовлена у формі поні
- Виконує функцію піаніно
- Кнопка у формі бантика перемикає ігрові режими
- 3 режими: ноти, казки, пісні
- Містить яскраве підсвічування та музику
- Озвучена українською мовою
- Іграшка сприяє розвитку дрібної моторики, слухового та зорового сприйняття
Характеристики:
- Вік: від 1 року
- Працює від 2 батарейок типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір упаковки: 16.5 × 2.5 × 17 см
- Упаковка: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тварина |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Особливості | Звукові ефекти, Мелодії, Відтворення звуків/фраз людей |
| Мови | Український |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Ширина упакування | 25 мм |
| Висота упаковки | 170 мм |
- Ціна: 417 ₴


