Інерційна машинка зі світлом та звуком Monster Червоний

- Немає в наявності
- Код: 37956
643 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відчуй міць і швидкість із машинкою в стилі хижака! Її дизайн із яскравими деталями вражає з першого погляду. Звукові та світлові ефекти додають динаміки, створюючи атмосферу справжньої перегони або пригод у дикій природі. Завдяки інерційному механізму машинка швидко стартує — просто потягни назад і відпусти. Ця потужна іграшка стане фаворитом для всіх, хто любить активні та оригінальні іграшки!
Особливості:
- На корпусі іграшки розташовані 3 функціональні кнопки
- Звукові ефекти та музика
- Підсвітка
- Інерційний механізм
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: пластик
- Тип живлення — 2 батарейки "AAA" (додаються)
- Розміри іграшки: 25.7 х 15.5 х 13.4 см
- Розмір упаковки: 30.5 × 16.7 × 18.5 см
- Паковання: Коробка
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Позашляховик |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Червоний |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Ширина | 155 мм |
| Довжина | 257 мм |
| Висота | 140 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 643 ₴

