Дитяча іграшкова Каска з Ліхтариком 16 х 18 Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 37958
408 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Доповніть колекцію інструментів дитини необхідними елементами, на кшталт каски з ліхтариком. Яскрава та міцна каска обладнана зручним ліхтариком, який допоможе виконувати важливі "роботи" навіть у темряві. Регульований ремінець забезпечує комфортну посадку, а реалістичний дизайн зробить гру ще цікавішою.
Особливості:
- Ліхтарик можна зняти та використовувати окремо від каски
- Каска обладнана ремінцем на липучках
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Внутрішній розмір каски: 16 х 18 см
- Ліхтарик працює від батарейок (входять до комплекту)
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 19.9 см × 6.5 см × 29.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 180 мм |
| Довжина | 220 мм |
| Висота | 130 мм |
- Ціна: 408 ₴

