Дитячий набір інструментів Power Tools дриль з аксесуарами

- Немає в наявності
- Код: 37959
731 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Щоб інструменти були під рукою, а полагодити та відремонтувати завжди знайдеться що! Набір має реалістичний деталізований дизайн, тому іграшкові інструменти дуже схожі на справжні. Портативна валіза містить дриль, викрутку, змінні насадки, гайковий ключ, болти, рулетку, лінійку, інші інструменти та аксесуари. Треба натиснути кнопку на дрилі, як вона почне відтворювати характерний звук, а патрон і свердло обертатимуться.
Особливості:
- Набір виготовлений у ремонтно-будівельному стилі
- Підсвічування дриля
- Звукові ефекти
- Автоматичний принцип роботи дриля: патрон і свердло обертаються
- Знімний блок для батареї
- Реалістичний деталізований дизайн іграшок
- Інструменти виготовлені з пластику та повністю безпечні для дітей
- Зручна валіза для зберігання й перенесення іграшок
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Дриль працює від 3 батарейок типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір дриля: 23 х 5.5 х 15 см
- Пакування: Валіза
- Розмір валізи: 25.5 х 9 х 27.5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Power |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Набір інструментів |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Стать | Для хлопчиків |
| Розміри | |
| Ширина | 55 мм |
| Довжина | 230 мм |
| Висота | 150 мм |
- Ціна: 731 ₴

