Дитячий намет 70 х 70 х 92 см Зелений

-11%
- Готово до відправки
- Код: 37822
692 ₴
614 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячі намети ідеально підходять не тільки для прогулянки природою, а й легко стануть улюбленим куточком у дитячій кімнаті. Адже з таким кольоровим наметом можна придумати безліч ігор і весело провести час. А завдяки тому, що він виконаний з текстилю, його легко переносити з місця на місце і складати в зручну сумку, в якій легко зберігати намет.
Особливості:
- Намет виконано в милому дизайні із зображеннями тварин
- Намет легко складається, що дає змогу зберігати його в маленькій сумці
- Є зручні двері, які можна закатати наверх
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір намету - 70 х 70 х 92 см
- Упаковка: Сумка
- Розмір упаковки: 35 × 5 × 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Зелений |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 700 мм |
| Довжина | 700 мм |
| Висота | 920 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 614 ₴

