Дитячий намет Динозавр 120 х 120 х 150 см

-11%
- Готово до відправки
- Код: 37824
2 500 ₴
2 221 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Просторий дитячий намет може перетворити дитячу кімнату на місце веселих пригод! Намет має класичну форму та прикрашений кольоровими зображеннями динозаврів. Намет легко вмістить у себе не тільки головного героя, а й його друзів. Зручні віконечки та завіси замість дверей наповнять намет атмосферою затишку.
Особливості:
- Дітячий намет з кольоровим забарвленням
- Прикрашений кольоровими зображеннями динозаврів
- Каркас намету виготовлений із пластикових стрижнів
- 2 віконця на стінах
- Штори, які фіксуються
- Має легкозбірну конструкцію
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір 120 х 120 х 150 см.
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 47 × 47 × 59 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Блакитний |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1200 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 1500 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 221 ₴

