Дитячий намет Вантажівка 112 х 72 х 72 см Жовтий

-23%
- Готово до відправки
- Код: 37826
981 ₴
760 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий намет у формі траку — це захопливе місце для гри та розваг малюків. Це затишний куточок, де дитина зможе облаштувати свій відокремлений простір, читати книги, малювати або весело проводити час із друзями.
Намет має вигляд маленької вантажівки з яскравим, привабливим принтом. Його форма схожа на класичний автобус із великими колесами, він легкий і швидко складається/розкладається. У задній частині намету розміщені дверцята, а зверху — люк, який дасть змогу спостерігати за всім, що відбувається навколо.
Він досить просторий, щоб діти могли вільно рухатися всередині, грати в різні ігри та розважатися.
Особливості:
- Має вигляд і форму вантажівки
- Розкладається одним простим рухом
- Складається в компактну сумочку
- Обладнаний люком
- Отвір-дверця ззаду
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 112 х 72 х 72 см
- Упаковка: Сумка
- Розмір упаковки: 34 × 2,5 × 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Жовтий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 720 мм |
| Довжина | 1120 мм |
| Висота | 720 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 760 ₴

