Дитячий намет Вігвам 120 х 100 х 115 см Білий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 37830
1 191 ₴
1 058 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Іграшковий намет — це чудовий варіант, щоб створити свій власний куточок, у якому можна відчути себе в повній безпеці та грати в різні цікаві ігри.
Є безліч різновидів наметів, які можна використовувати на природі та вдома. А модель цього намету схожа на японський вігвам, у якому буде вдосталь місця як для посиденьок, так і для активних ігор. А завдяки своєму лаконічному дизайну намет стане гарним доповненням до інтер'єру дитячої кімнати та тішитиме око навколишніх.
Особливості:
- Модель намету: вігвам
- Намет виготовлений у гарному кольорі
- До намету додається зрозуміла ілюстрована інструкція
- Принцип складання досить простий — на 4 дерев'яні кілочки одягається чохол і надійно закріплюється зверху
- Чохол має дверцята та віконце
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 120 х 100 х 115 см
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 11 × 11 × 70 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Вігвам |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Білий |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 1000 мм |
| Довжина | 1200 мм |
| Висота | 1150 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 058 ₴

