Дитячий намет з тунелем Паровозик Томас 270 х 92 х 92 см

- Немає в наявності
- Код: 37842
1 351 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Організуйте своїй дитині власний куточок, в якому вона зможе зануритися у свої мрії та фантазії, реалізує в життя різні ігрові сюжети! Комфортний намет із зображеннями улюблених персонажів стане чудовою фортецею від сторонніх очей і особистою ідеальною ігровою зоною для вашого малюка. Міцний каркас забезпечить стійку форму намету, а цікава конструкція з тунелем додасть динамічності грі!
Особливості:
- Яскравий тематичний дизайн з улюбленими героями
- Міцний каркас із металевих стрижнів
- Дверцята відкриваються і закріплюються
- Вставки із сітки у вигляді вікон і стін
- Складається легким рухом руки в спеціальну сумку
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 270 х 92 х 92 см
- Упаковка: Сумка
- Розмір упаковки: 50 × 50 × 6 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Тунель |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Блакитний |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 920 мм |
| Довжина | 2700 мм |
| Висота | 920 мм |
| Персонажі | Томас і його друзі |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 351 ₴

