Дитячий намет Тварини 65 х 65 х 80 см Зелений

- Немає в наявності
- Код: 37843
627 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Організуйте своїй дитині власний куточок, у якому вона зможе зануритися у свої мрії та фантазії, втілюючи в життя різні ігрові сюжети! Комфортний намет у тематичному забарвленні стане чудовою фортецею для Вашого малюка. Міцний каркас забезпечить стійку форму намету, а миле колірне рішення з казковими зображеннями тішитиме око!
Особливості:
- Яскравий дитячий дизайн із тваринами
- Міцний каркас із металевих стрижнів
- Вставки із сітки у формі вікон
- Зручні двері, які легко можна закотити нагору
- Допоможе втілити різні ігрові сюжети
- Складається легким рухом руки в спеціальну сумку
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 65 х 65 х 80 см
- Упаковка: Сумка
- Розмір упаковки: 31 × 2 × 30 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Зелений |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 650 мм |
| Довжина | 650 мм |
| Висота | 800 мм |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 627 ₴

