Дитячий намет Spider Man 74 х 74 х 82 см Червоний

-11%
- Готово до відправки
- Код: 37846
756 ₴
671 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Кожна дитина мріє про свій затишний куточок, де можна сховатися від усіх, пограти з улюбленою іграшкою, почитати книгу або просто помріяти. Ігровий намет якраз і створений для таких цілей.
Намет можна встановити у дворі, взяти з собою на пляж або грати з ним вдома. У зібраному вигляді намет являє собою легкий і компактний круглий пакет, який не займе багато місця. Збірка дуже проста, і впоратися з нею зможе навіть дитина.
Ігровий намет розвиває уяву, даруючи дитині відчуття свободи від постійного батьківського контролю, але при цьому дозволяє батькам завжди знати, де грає їх малюк.
Особливості:
- Зручна для використання вдома, у дворі або на природі
- У зібраному вигляді являє собою легкий круглий пакет, компактний для зберігання
- Проста збірка, доступна навіть для дитини
- Сприяє розвитку уяви
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір: 74 х 74 х 82 см
- Упаковка: Плівка
- Розмір упаковки: 35 × 5 × 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Намет |
| Розміщення | В приміщенні/на вулиці |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Текстиль |
| Колір | Червоний |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 740 мм |
| Довжина | 740 мм |
| Висота | 820 мм |
| Персонажі | Spider-Man |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 671 ₴

