Набір тварин для дітей Морські мешканці 8 фігурок

- Немає в наявності
- Код: 37849
464 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дно морського океану переповнене неосяжною кількістю різних підводних істот, що розбурхують свідомість! Детальна деталізація та чіткий рельєф поверхні іграшок допоможуть у вивченні всіх видів особливостей мешканців солоних вод. Набір із жителями океану із серії "Undersea World" дасть змогу допитливому малюкові стати ближчим з морським світом і дізнатися всі таємниці його глибин!
Особливості:
- 8 підводних жителів
- Реалістичний дизайн морських тварин
- Характерне для мешканців океану забарвлення
- Реалістична деталізація поверхонь
- Фактурна будова тіла
- Іграшка виготовлена з первинного пластику
- Допоможе втілити в життя найцікавіші ігрові сюжети
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір пакування 30 х 3 х 32 см
- Пакування: Пакет
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Дика тварина |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 30 мм |
| Висота упаковки | 320 мм |
- Ціна: 464 ₴
