Іграшкова залізниця зі звуком і підсвіткою Electric Train 127 елементів Жовтий

-11%
- Готово до відправки
- Код: 37860
1 576 ₴
1 400 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Їде, їде маленький поїзд назустріч новим пригодам і не знає втоми! Кольоровий малюк із очима весело мчить залізничними коліями, видаючи гучні характерні звуки та підсвічуючи шлях яскравим ліхтарем. Незабаром буде зупинка на залізничній станції, де очікує навантаження вагона, а потім знову весело вперед назустріч пригодам!
Особливості:
- Маленький потяг з 1 вантажним вагоном
- Яскраве підсвічування фари
- Звуковий супровід: гучні характерні звуки руху поїзда
- Додаткові ефекти працюють від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
- Виконаний із міцного первинного пластику
Комплектація:
- Поїзд
- Вантажний вагон
- 2 ігрові фігурки
- Дорожні знаки
- Залізнична станція
- Рельси
- Аксесуари
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Матеріал: Пластик
- Живлення від 3 батарейок типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір набору: 15 × 5 × 10 см
- Розмір упаковки: 49 × 8 × 33 см
- Паковання: Коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Залізниця |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Довжина упаковки | 490 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 1 400 ₴



